Doučování

Doučování němčina
Potřebujete osvěžit konverzaci v německém jazyce, rozšířit svou slovní zásobu, procvičit gramatiku nebo se připravit na zkoušku z němčiny?

Nevyhovují Vám klasické kurzy němčiny v jazykových školách, vyžadujete individuální přístup, preferujete individuální výuku?

Zvažujete investici do svého vzdělání?

Ráda Vám nabídnu své schopnosti a znalosti při individuální výuce. Mám bohaté zkušenosti s výukou němčiny na fakultách Masarykovy univerzity.

Poskytnu odborné vedení při výuce němčiny na jakékoli úrovni od základů až po pokročilejší stupně. Individuální přístup, flexibilita vůči požadavkům klienta.

Pro výuku mám vyhrazenu samostatnou učebnu v Brně v Novém Lískovci. Po dohodě se mohu se dostavit i za Vámi.

Ceník výuky

Pokud Vám vyhovuje výuka v době od 8 do 16 hod. nabízím sníženou cenu.

  v čase 8 - 16 hod. v čase 16 - 19 hod.
individuální výuka       250 Kč / 1 hod. (60 min.)      300 Kč / 1 hod. (60 min.)
individuální kurzy od 160 Kč / 1 hod. (45 min.) od 169 Kč / 1 hod. (45 min.)
2 osoby      350 Kč / 1 hod. (60 min.)      380 Kč / 1 hod. (60 min.)

- nejsem plátcem DPH, ceny jsou konečné

Individuální kurzy

Jelikož výuka čehokoli, jazyka nevyjímaje, vyžaduje soustavnou přípravu a spolupráci s klientem doporučuji, aby si klient ve vlastním zájmu předplatil individuální kurz. Touto formou může sám sebe „přinutit“ k pravidelné a poctivé výuce, protože jen tak lze postoupit blíže ke splnění svých cílů.

Výhoda kurzů je v tom, že cena za hodinu výuky je nižší (o slevu až 25% ~ 1 hodina zdarma na 3 placené!). Doba trvání kurzu je časově omezena na 1, 3 nebo 6 měsíců.

Ceník individuálních kurzů dle počtu hodin za období